De MSC Magnifica is sinds maart 2010 in de vaart bij MSC Cruises en is het vierde schip in de Musica-klasse. De MSC Magnifica zou in 2021 voor twee maanden het droogdok in gaan en dan met 23 meter verlengd worden. Daardoor kan MSC een nieuw winkelgebied, twee nieuwe restaurants, een nieuw waterpark en 215 nieuwe hutten toevoegen. Ook zouden dan een aantal milieubesparende maatregelen worden doorgevoerd, maar de plannen zijn voor onbepaalde tijd uitgesteld.
De MSC Magnifica behoort tot de Musica-klasse van MSC Cruises en is een zusterschip van de MSC Muscia, de MSC Orchestra en de MSC Poesia.

Feiten en cijfers over de MSC Magnifica
- Volume: 95.128 BRT
- Lengte: 293,80 meter
- Breedte: 32,20 meter
- Hoogte: 59,64 meter
- Aantal dekken: 16, waarvan 13 toegankelijk voor passagiers
- Aantal hutten en suites: 1259
- Maximum aantal passagiers: 3223
- Aantal bemanningsleden: circa 987
- Opgeleverd: januari 2010
Kijk voor aanbiedingen van MSC Cruises bij:
Bekijk of schrijf reviews over MSC-cruiseschepen.
Beoordeling MSC Magnifica
U kunt hieronder zelf een cruisereview schrijven. In het eerste blok ziet u hoe anderen dit cruiseschip beoordeeld hebben. Daaronder bij ‘Geef je beoordeling of reactie’ kunt u zelf een beoordeling geven door de balkjes te verslepen. Op die manier kunt u dit cruiseschip op diverse aspecten beoordelen. Een 0 is zeer slecht een 10 is uitmuntend. In het veld ‘Reageer’ kunt u een toelichting geven, bijvoorbeeld wanneer u met dit cruiseschip hebt gevaren, iets over de bestemming en wat u verder aan relevante informatie met andere cruiseliefhebbers wilt delen. Klik op de blauwe knop ‘Reactie plaatsen’ en uw beoordeling wordt naar de redactie gestuurd. In principe wordt elke beoordeling geplaatst. Uw emailadres wordt niet gepubliceerd.
Bekijk beoordelingen van andere cruiseschepen.
Algemene indruk
7.5
Service
8
Kwaliteit hutten en suites
7.5
Kwaliteit en variatie eten
7
Entertainment
9
Aanbod voor kinderen en jongeren
0
Variatie en kwaliteit bestemmingen
8
Waar voor je geld?
8
Prima schip, wel wat ouder maar dat maakt niet zoveel uit. Wel jammer dat er ‘s avonds weinig te beleven was.